Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie zalety i wady mają ścienne lamele

Trendy wnętrzarskie zmieniają się z biegiem czasu. To, co cieszy się akurat modą w temacie urządzania wnętrz głównie zależy od dostępności materiałów. Równie istotne są technologiczne nowinki oraz nowe materiały. Takie nowości ukazują się co pewien czas, lecz dostępna obecnie pula materiałów pozwoli tworzyć bardzo dużą liczbę ciekawych, interesujących rozwiązań. Wśród nich każda osoba wyszuka to, co będzie się podobało. A możliwości projektowe ogranicza jedynie wyobraźnia projektanta. No i rzecz jasna końcowy budżet klienta.

Jednym z bardziej popularnych pomysłów są lamele. To układ listewek układanych w pewnej odległości od siebie pod kątem prostym do powierzchni pod nimi. Takie ułożenie daje kilka istotnych korzyści. Przede wszystkim, mocno się zmienia optyka pomieszczenia. W zależności od kierunku ich ułożenia uzyskuje się efekt wydłużenia lub podwyższenia. Po drugie lamele ścienne dają odczucie głębi przestrzennej. I po trzecie elementy te świetnie rozpraszają fale dźwiękowe, dając przyjemną akustykę w całym pomieszczeniu i równocześnie trochę je wygłuszając.

Tyle zalet mają te cienkie listeweczki. Jeśli dodać, że to dość tanie rozwiązanie, przepis na sukces jest gotowy. Nikogo nie dziwi zatem, że lamele zaczęły się cieszyć wielką popularnością zarówno wśród klientów jak i projektantów. Zależnie od użytego materiału i wielkości modułu, pasują jako wykończenie dowolnego pomieszczenia. Dopełniać nimi można ekskluzywne wnętrza, lecz równie dobrze odnajdą się w prostym stylu skandynawskim czy surowym loftowym klimacie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz