Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Marka która zajmuje się importem oraz dystrybucją włoskich produktów żywnościowych

Marka North Coast zajmuje się przywozem oraz dystrybuowaniem pochodzących z Włoch produktów żywnościowych. Mało tego, dostępne tu jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca mozzarella włoska wyznaczona jest przede wszystkim do tych konsumentów, jacy cenią imponującą jakość żywienia. Obecnie importowane są produkty od 70 wiodących wytwórców klasy premium. Większość z nich posiada prawo do uzgodnionej na wyłączność sprzedaży na rynku polskim, co podaną ofertę wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Konsumenci mogą głównie zaopatrzyć się tutaj w: makaron, desery, wyroby mrożone a także wodę. Konsumenci rozdzieleni są na następujące grupy: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad dwa tysiące sto sklepów detalicznych, umiejscowionych na terenie całego kraju a także ponad tysiąc osiemset kupujących z rynku HoReCa.

Mający doświadczenie przedstawiciele handlowi zawsze są w stanie doradzić klientom, na co powinni się zdecydować. Kupujący mogą oczekiwać na obsłużenie i dowóz asortymentu aż przez sześć dni w tygodniu, ze względu na to, iż North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze samochodów dostawczych oraz współpracuje z cenionymi firmami transportowymi. Na doręczenie można oczekiwać do 24 godzin po złożeniu zamówienia. Z uwagi na to że w asortymencie znajduje się ponad trzy tysiące wyrobów, można w całości wyposażyć swój sklep oraz spodziewać się, że to, co zamierza się w nim oferować, będzie dostępne u podanego importera.

North Coast oferuje, które oddają bogactwo włoskiej kuchni. Punkt sprzedaży znany jest z jakościowych wywodzących się z Włoch i wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Świeże wyroby zajęły podium. Poświadcza o tym to, że w North Coast można kupić je pod postacią dobrze przechowywaną oraz w konkurencyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz