Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nbot: aplikacja online dla biur nieruchomości

Nbot to aplikacja wirtualna dla pośredników nieruchomości. Umożliwi ona wgląd do ofert stworzonych przez osoby prywatne i agencje, z kompletem zdjęć a także z numerami telefonów z około 200 stron, co jest rzeczywiście dużą innowacją. To starannie opracowane źródło wiedzy, sprawdzi się w obsłudze klienta podażowego, jak i popytowego, gdyż na takiej podstawie jest opracowana jego koncepcja. Do aplikacji są dołączone kluczowe elementy procesu marketingowego usprawniające etap pozyskania ofert, co maksymalnie upraszcza obsługę klienta popytowego.

Pośrednicy nieruchomości doceniają tę opcję, gdyż pomysły takie jak moderowana baza ofert nieruchomości są opracowane doskonale. Do walorów programu zalicza: przesyłanie ogłoszeń ze fotografiami, z blisko 200 portali, dostęp do ofert indywidualnych oraz agencyjnych z numerami telefonów z portali, błyskawiczne wyznaczenie danych kontaktowych do właściciela, poinformowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, prędkie aktualizowanie cen w ogłoszeniach otwartych, dokładne określanie kwoty oferty mieszkania a także wgląd do propozycji z pełnymi adresami.

Zaprezentowany program to wszechstronne rozwiązanie, bazujące na intuicyjnej obsłudze. Program dla agencji nieruchomości, pośredników nieruchomości oraz rzeczoznawców majątkowych został przygotowany w taki sposób, żeby ich praca stała się o wiele szybsza. Jego sposób obsługiwania jest przedstawiony na stronie. Do informacji posiada się wgląd po zarejestrowaniu bezpłatnego konta. Pośrednik nieruchomości może przesłać ogłoszenia prędko, dodatkowo modyfikując je na własne. W efekcie obowiązki realizuje szybciej.

Agenci nieruchomości mogą skontrolować, kto oraz w jakiej cenie reklamuje mieszkania, co pozwala funkcjonować sprawniej aniżeli konkurencja. W programie zawarte są wszystkie nieruchomości osób prywatnych wystawiane od 2018 roku oraz ogłoszenia wystosowane przez agencje, w związku z tym żadnych ogłoszeń nie można ominąć.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz