Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyposażenie przyczep kempingowych wypożyczanych w CarGO!

Wyposażenie przyczep kempingowych wypożyczanych w CarGO! to elementy podstawowe, dzięki którym można w sposób bezpieczny oraz wygodnie jeździć kamperem. Wypożyczający mogą też decydować się na wyposażenie uzupełniające. W terminie wypożyczenia każdy z pojazdów jest sprawdzony i schludny. W wyposażeniu podstawowym znajdują się: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego oraz klimatyzacja. Wyposażenie podnoszące komfort użytkowania to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, dodatkowa lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony do jeżdżenia w warunkach zimowych, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna oraz kamera GoPro z akcesoriami. To ukazuje, iż da się komfortowo odbywać podróże o każdej porze roku. Kamper pozwala na niemałą niezależność.

Wypożyczający często zdecydowani są na kampery HOBBY a także z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy nowe, jak i eksploatowane. Wypożyczenie przyczep używanych pozwoli na skorzystanie z propozycji CarGO! takim osobom, które nie mogą pozwolić na kupno najnowszego pojazdu. Co więcej, oferowany jest serwis, gdy jest to potrzebne. CarGO! to marka wyznaczająca zasady w wynajem kamperów warszawa ze względu na paroletnie doświadczenie. Kabiny w kamperach są przygotowane luksusowo. W rezultacie nie tak duża przestrzeń jest nieodczuwalna. Na wąskich, europejskich ulicach kampery takiej rangi sprawdzą się doskonale.

Klasa Comfort to modele dla sześciu osób, cechujące się praktycznym wyposażeniem oraz ekonomicznością. Chętnie wypożyczają je rodziny z dziećmi. Można także wybierać modele Prestige. Sa one półzintegrowane, czyli łączą w sobie wydajność a także wygodę. Pośród korzyści posiadają: ogrzewanie grawitacyjne oraz klimatyzacja w części mieszkalnej. Te kampery rekomendowane są dla osób podróżujących z dziećmi i grup znajomych. Dostępna jest również klasa najwyższa, wyróżniająca się maksymalnym wykorzystaniem powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu licznych korzyści. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz