Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalnie wykonany sprzęt do tenisa a także badmintona od firmy Yonex

Starannie wybrany asortyment obejmujący akcesoria do tenisa oraz badmintona oferuje Yonex Polska, czyli dystrybutor japońskiej Yonex. Firma wytwarza produkty sprawdzone i z certyfikatem. Szczególnie popularnym wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na unikalnej technologii. Marka jest też znana z autorskiej technologii Power Cusion, stosowanej w obuwiu sportowym. Isometric to technika oddziałująca na otrzymanie dużej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Z kolei system Power Cusion skutecznie pochłania siłę uderzeń, jaka powstała w wyniku opadania na boisko, przenosząc następne posunięcia gracza. Już tylko to wskazuje, że firma jest rozpoznawalna w świecie sportowców i nie bez przyczyny bierze odpowiedzialność za sponsoring wielu istotnych wydarzeń. Analizy ukazują, iż mniej więcej 80% graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. We wskazanym punkcie sprzedaży online asortyment torby do tenisa jest duży i z tego powodu sprzedawca rozdzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Klienci mogą też zobaczyć bestsellery i nowości oraz zniżki na ulubiony sprzęt. Zarówno osoby amatorsko grające w tenisa, ale też profesjonaliści odnajdą akcesoria dobrane do umiejętności i stylu gry. Jeśli ktokolwiek po raz pierwszy robi zakupy w tym sklepie i niekoniecznie ma pojęcie, na co się decydować, to udziela wsparcia sprzedawca. Poza transakcjami można również dowiadywać się ze strony, co wydarzyło się w dziedzinie badmintona oraz tenisa, co jest ważne dla osób które uprawiają określone. Najbardziej rozpoznawalne są zapewniające ergonomię użytkowania rakiety do tenisa z serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać:

Dodaj komentarz